Wpisy dla tagu: usługi

Zakupy grupowe – zasada działania

Publikacja treści: 06-03-2012, Otagowane jako: zakupy grupowe, kupiec, usługi

Jeśli szukamy propozycji na ciekawy, lecz niezbyt drogi, prezent, lub też chcemy wyjechać na weekend, warto pomyśleć o zakupach grupowych. Może się okazać, że zaoszczędzimy nawet do 80% pierwotnej ceny danego towaru lub usługi. Jeśli chcemy kupować taniej, na początek należy zarejestrować się na jednym z portali zakupowych – lepiej wybrać te większe, bowiem oferują nam one także więcej ciekawych ofert. Jeśli już zdecydujemy się na jakiś kupon, płacimy za niego przelewem elektronicznym lub za pomocą karty kredytowej. Jeśli tylko dana oferta będzie miała odpowiednia ilość chętnych, transakcja zostanie zrealizowana, kupon zostanie wysłany do nas na podanego przy rejestracji maila. W przypadku, gdy nie uda się uzbierać odpowiedniej liczby chętnych, naturalnie wpłacone przez nas pieniądze zostaną nam szybko zwrócone. Jak widać, cała procedura jest bardzo prosta. Warto dodać jeszcze, że większość serwis zakupowych umożliwia nam zarobienie na polecaniu ich znajomych. Taki program partnerski może okazać się być bardzo korzystny.

Zakupy grupowe a podróże

Publikacja treści: 08-03-2012, Otagowane jako: zakupy grupowe, usługi, kupon

Jeszcze do niedawna, kiedy chcieliśmy zorganizować sobie jakiś bardzo tani wyjazd, musieliśmy polegać na ofercie biur podróży. Często słyszało się o wyjazdach last minute. Obecnie jednak wyjazd na weekend czy nawet wakacje można zorganizować, decydując się na wykupienie jednego z kuponów na serwisie umożliwiającym zakupy grupowe. Takie oferty pojawiły się w polskim Internecie dopiero w tym roku, jednak od razu stały się bardzo popularne. Zazwyczaj mamy do czynienia z dobrze zorganizowanymi wycieczkami dla dwóch osób, przykładowe ceny to np. 390 zł za weekend w czeskiej Pradze,. 450 zł za tydzień na Cyprze itd. – oczywiście ciągle mówimy o wyjeździe dla dwóch osób. Zazwyczaj tego rodzaju turystyczne okazje oznaczają pobyt w jednym z lepszych hoteli lub ośrodku SPA, mamy zatem gwarancję pełnego komfortu. Pierwsze oferty turystyczne pojawiały się na portalu MyDeal, który zdążył dotychczas sprzedać już pobyty w hotelach o wartości przekraczającej 1,5 mln zł. Obecnie okazje turystyczne oferują nam także pozostałe wiodące serwisy.

Wady zakupów grupowych

Publikacja treści: 09-03-2012, Otagowane jako: oferta, kupiec, usługi

Moda na zakupy grupowe sprawia, że samo ciśnie się na usta pytanie, czy faktycznie nie mają one żadnych wad. Niestety nie zawsze wyjątkowo tanie usługi kupowane grupowo cechują się odpowiednio dobra obsługą. Niektórzy klienci są zawiedzeni także faktem, ze na decyzję co do zakupy zwykle ma sie około 24 godzin, zanim zostaną wyprzedane wszystkie oferty. Nie jest to zbyt przyjemne, gdy w grę wchodzi perspektywa wydania większej sumy pieniędzy np. na jakiś wyjazd we dwoje. Wiele osób jest niezadowolonych także z tego, jak rozwiązuje się kwestie ilości chętnych - z jednej strony mamy ograniczoną liczbę ofert , drugiej natomiast oferencie nie starają się pozyskać nowych klientów, gdy za mało osób zgłosiło się do danej oferty, by mogła ona zostać zrealizowana. Problemem jest czasami także rezygnacja z zakupionego przedmiotu czy usługi – naturalnie przysługuje nam w takiej sytuacji zwrot pieniędzy. Jednak niestety zdarza się, że musimy czekać na niego aż 30 dni, warto zatem dokładnie czytać regulaminy grupowych akcji promocyjnych.

Jak skorzystać z zakupów grupowych?

Publikacja treści: 12-03-2012, Otagowane jako: serwis zakupowy, usługi, kupon

Zakupy grupowe od jakiegoś czasu są bardzo popularnym sposobem na zaoszczędzenie pewnej sumy pieniędzy. Jak właściwie można skorzystać z licznych okazji, które oferują nam niektóre portale zakupowe? Przede wszystkim musimy założyć całkiem bezpłatne konto na internetowym portalu zakupowym, a później przeglądać oferty. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by załogować się od razu na kilku portalach tego typu. Jeśli coś wpadnie nam w oko, zakupujemy po prostu kupon na dany towar lub usługę. Kolejnym krokiem jest jego wydrukowanie i w odpowiednim terminie okazanie w sklepie, hotelu, restauracji itd. W ten prosty sposób możemy dokonać zakupów różnych towarów zwykle w cenie ponad połowę tańszej niż w przypadku zakupów w cenie regularnej. Jedynym warunkiem skorzystania z takiej oferty jest odpowiednio duża liczba użytkowników chętnych na dana usługę. Tutaj trzeba podkreślić, że np. w przypadku wyjazdów turystycznych trzeba się wręcz pospieszyć, by móc skorzystać z tych nadzwyczaj tanich ofert.
http://ajk-opakowania.eu Lustro sklepowe serwis lexus lexuswarszawa-pulawska.pl