Wpisy dla tagu: kupon

Zakupy grupowe a podróże

Publikacja treści: 08-03-2012, Otagowane jako: zakupy grupowe, usługi, kupon

Jeszcze do niedawna, kiedy chcieliśmy zorganizować sobie jakiś bardzo tani wyjazd, musieliśmy polegać na ofercie biur podróży. Często słyszało się o wyjazdach last minute. Obecnie jednak wyjazd na weekend czy nawet wakacje można zorganizować, decydując się na wykupienie jednego z kuponów na serwisie umożliwiającym zakupy grupowe. Takie oferty pojawiły się w polskim Internecie dopiero w tym roku, jednak od razu stały się bardzo popularne. Zazwyczaj mamy do czynienia z dobrze zorganizowanymi wycieczkami dla dwóch osób, przykładowe ceny to np. 390 zł za weekend w czeskiej Pradze,. 450 zł za tydzień na Cyprze itd. – oczywiście ciągle mówimy o wyjeździe dla dwóch osób. Zazwyczaj tego rodzaju turystyczne okazje oznaczają pobyt w jednym z lepszych hoteli lub ośrodku SPA, mamy zatem gwarancję pełnego komfortu. Pierwsze oferty turystyczne pojawiały się na portalu MyDeal, który zdążył dotychczas sprzedać już pobyty w hotelach o wartości przekraczającej 1,5 mln zł. Obecnie okazje turystyczne oferują nam także pozostałe wiodące serwisy.

Czy zakupy grupowe są bezpieczne?

Publikacja treści: 09-03-2012, Otagowane jako: oferta, serwis zakupowy, kupon

O tym, ze zakupy grupowe są bardzo opłacalne, wiemy wszyscy. Jednak warto poruszyć także kwestie ich bezpieczeństwa. Co powinniśmy zrobić, by zwiększyć prawdopodobieństwo naszego zadowoleni a z transakcji? Przede wszystkim wybrana ofertę powinniśmy obejrzeć nie tylko na stronie serwisu oferującego zakupy grupowe, ale także na stronie danego sklepu, salonu kosmetycznego, restauracji itd. W regulaminie zakupów grupowych powinniśmy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób zawierana jest umowa kupna oraz dowiedzieć się, jak można złożyć ewentualną reklamację. Jeśli dowiemy się wszystkiego, co istotne, można już kupić specjalny kupon, który zostanie nam przesłany na maila. Należy na pewno sprawdzić, ile czasu mamy na skorzystanie z oferty. Jeśli z jakichś powodu chcemy unieważnić nasz zakup, wystarczy tylko, że złożymy odpowiednie oświadczenie w przeciągu 10 kolejnych dni od daty zakupu. Przy takiej formie zwrotu, nie musimy bynajmniej podawać powodu naszej rezygnacji, oczywiście przysługuje nam zwrot pieniędzy.

Jak skorzystać z zakupów grupowych?

Publikacja treści: 12-03-2012, Otagowane jako: serwis zakupowy, usługi, kupon

Zakupy grupowe od jakiegoś czasu są bardzo popularnym sposobem na zaoszczędzenie pewnej sumy pieniędzy. Jak właściwie można skorzystać z licznych okazji, które oferują nam niektóre portale zakupowe? Przede wszystkim musimy założyć całkiem bezpłatne konto na internetowym portalu zakupowym, a później przeglądać oferty. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by załogować się od razu na kilku portalach tego typu. Jeśli coś wpadnie nam w oko, zakupujemy po prostu kupon na dany towar lub usługę. Kolejnym krokiem jest jego wydrukowanie i w odpowiednim terminie okazanie w sklepie, hotelu, restauracji itd. W ten prosty sposób możemy dokonać zakupów różnych towarów zwykle w cenie ponad połowę tańszej niż w przypadku zakupów w cenie regularnej. Jedynym warunkiem skorzystania z takiej oferty jest odpowiednio duża liczba użytkowników chętnych na dana usługę. Tutaj trzeba podkreślić, że np. w przypadku wyjazdów turystycznych trzeba się wręcz pospieszyć, by móc skorzystać z tych nadzwyczaj tanich ofert.